Değerlerimiz

Çevreye ve İnsana Duyarlı

Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli mirasın var olan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha bilinçli ve gelişmiş bir nesil için insan ve çevre olgusu temel misyonumuzdur.

Güvenilirlik

Kurulduğumuz tarihten itibaren yaptığımız ise saygı duyan, maddi kazancın ötesinde yaptığı işte, müşterilerinde ve kişiler nezdinde güvenilirliği, dürüstlüğü ön planda tutmaktayız.

Hızlı

Sektörün getirdiği tüm gelişmeleri anlık takip edilerek yeniliklere her zaman cevap verebilecek ve kaliteden ödün vermeden mutlak müşteri çıkarları gözetilerek en hızlı ve tam zamanlı hizmet vermek temel amaçlarımızdandır.

Rekabetçi

Rekabet koşullarına uygun olarak kendimizi sürekli geliştirerek, insana teknolojiye yatırım yapmak, uzmanlığımız ve birikimimizle teknolojiyi birleştirerek sektörün rekabetçi doğasına en uyumlu sistemle müşterilerimize hizmet vermek prensibimizdir.

Müşteri Odaklı

Yenilikçi çözümler geliştirmenin anahtarı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamaktır. En iyi işi yapabilmek ve hizmeti verebilmek için müşterilerimizin talepleri, ihtiyaçları kendi işimiz ve kalitemize değer-bilinç katacaktır.

Sektörde Öncü

Sektöre ait uzmanlığımız ve bilgi birikimimizle müşteri odaklı politikalarla, yaptığımız işe kalite ve değer katarak rakiplerimizi geride bırakarak sektörde öncü bir isim olmak hedefimizdir.

HIZLI ARAMA

MERKEZ

0 264 290 10 80
0 264 290 10 84

Sakarya 2. OSB 3 Nolu Yol No:16 Hendek / Sakarya / Türkiye

BİZE YAZIN

© 2014 ISILSAN MAKİNA