Hakkımızda

Her şey 1984 yılında 3 kişilik bir ekibin ısıl işlem atölyesi kurma fikriyle başladı.

 

Kendi üretim alanında sürekli gelişerek ve değişerek büyüyen, bu özelliği sayesinde birçok alanda hızla ülke sınırlarını aşarak, dünya pazarlarına ürün satan bir firma konumuna geldi.

 

Metal, otomotiv ve tarım makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren Isılsan 4 ayrı üretim tesisi ile sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından biridir.

Müşterilerine kaliteli ürünlerin yanı sıra güven sunan ISILSAN’ın en büyük özelliği esneklik, değişim ve gelişimdir. Bu özelliği sayesinde müşterilerinin taleplerine kısa sürede uyum gösterebilmektedir.

Bugün yurt içi ve yurtdışı müşterilerine 1500 e yakın ürün ile hizmet vermekte olan ISILSAN’ın son yıllardaki iç ve dış pazarlardaki büyümesi yeni ürün gamlarını da kapsadığı için son derece etkileyici ve kalıcı bir yükselme göstermektedir.

 

Her geçen gün faaliyet alanını genişleten ISILSAN;

1990 yılından itibaren otomotiv,

2005 yılından itibaren otobüs gövde imalatı

2007 yılından itibaren traktör parçaları imalatı

2013 yılından itibaren ise traktör kabin ve platformu üretimine başlamıştır.

 

ISILSAN, yenilikçi üretim anlayışını korumak ve geliştirmek için her yıl üretim tesisi, makine ve insan kaynağına önemli yatırımlar yapmaktadır.

 

ISILSAN, bu anlayış ile hazırladığı stratejik planlar sayesinde 2020 yılı hedeflerini belirlemiş ve hedefini gerçekleştirecek projelerini uygulamaya başlamıştır.

 

Kalite standartlarını belirleyen müşterilerinin gelişen kalite beklentilerini karşılamak için Isılsan; 

ISO/TS 16949:2009 Otomotiv kalite yönetim sistemi,
ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi,
ISO 14001:2004 Çevre yönetim sistemi,
OHSAS 18001:2007 İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi,

kalite belgelerini almış ve bu kalite standartlarının gereğini yerine getirmektedir.

 

ISILSAN müşteri odaklı üretim anlayışını yüksek performansa dayalı sistemiyle bütünleştirmektedir. Bu bütünleşmeyle birlikte ülkesi ve sektörü için katma değer oluşturarak büyümeye devam etmektedir.

 

Güçlü alt yapısı, tecrübesi, nitelikli insan kaynağı, esnek üretim anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla ISILSAN uluslararası standartlarda ürünleri üreten ve piyasaya süren dünya çapında bir oyuncudur.

 

ISILSAN, başarısını ve atılımlarını müşterilerinin, çalışanlarının ve çözüm ortaklarının verdiği güçle sürdürmeye devam edecektir.

GALERİ
 • HIZLI ARAMA

  MERKEZ

  0 264 290 10 80
  0 264 290 10 84

  Sakarya 2. OSB 3 Nolu Yol No:16 Hendek / Sakarya / Türkiye

  BİZE YAZIN

  © 2014 ISILSAN MAKİNA