Hakkımızda

Industrial laser with sparks
Laser cutting metal sheet with sparks flying
welder is welding assembly car parts in factory with protection mask

Her şey 1984 yılında 3 kişilik bir ekibin ısıl işlem atölyesi kurma fikriyle başladı.

Metal, otomotiv ve tarım makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren Isılsan 4 ayrı üretim tesisi ile sektörünün en hızlı büyüyen firmalarından biridir.
Müşterilerine kaliteli ürünlerin yanı sıra güven sunan ISILSAN’ın en büyük özelliği esneklik, değişim ve gelişimdir. Bu özelliği sayesinde müşterilerinin taleplerine kısa sürede uyum gösterebilmektedir.
Bugün yurt içi ve yurtdışı müşterilerine 1500’e yakın ürün ile hizmet vermekte olan ISILSAN’ın son yıllardaki iç ve dış pazarlardaki büyümesi yeni ürün gamlarını da kapsadığı için son derece etkileyici ve kalıcı bir yükselme göstermektedir.
ISILSAN, yenilikçi üretim anlayışını korumak ve geliştirmek için her yıl üretim tesisi, makine ve insan kaynağına önemli yatırımlar yapmaktadır.
ISILSAN, bu anlayış ile hazırladığı stratejik planlar sayesinde 2022 yılı hedeflerini belirlemiş ve hedefini gerçekleştirecek projelerini uygulamaya başlamıştır.

Bugüne kadarki yolculuğumuz...

Vizyonumuz

Kendimizi sürekli geliştirip büyürken, geniş ürün yelpazemizle ihracatımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Otomotiv sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak parça ve sistem üreterek tercih edilen ana tedarikçilerden biri olmak.

Misyonumuz

Hedeflerimiz

Ürün ve hizmetlerde nitelikli insan kaynağı, esnek üretim anlayışı, güncel teknoloji  kullanımı ve müşteri odaklı yaklaşımla fark yaratan sonuçlar elde etmek.

Hedeflerimiz

Hangi ülkelere ihracat yapıyoruz?

Üretim alanımızda sürekli gelişerek ve değişerek büyüyen, bu özelliğimiz sayesinde birçok alanda hızla ülke sınırlarını aşarak, dünya pazarlarına ürün satan bir firma konumuna geldik.

Rakamlarla ISILSAN

Çalışan

+0

Çalışan
Müşteri

+0

Müşteri
Ülke

+0

Ülke

ISILSAN müşteri odaklı üretim anlayışını yüksek performansa dayalı sistemiyle bütünleştirmektedir. Bu bütünleşmeyle birlikte ülkesi ve sektörü için katma değer oluşturarak büyümeye devam etmektedir.

Güçlü alt yapısı, tecrübesi, nitelikli insan kaynağı, esnek üretim anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla ISILSAN uluslararası standartlarda ürünleri üreten ve piyasaya süren dünya çapında bir oyuncudur.

ISILSAN, başarısını ve atılımlarını müşterilerinin, çalışanlarının ve çözüm ortaklarının verdiği güçle sürdürmeye devam edecektir.